Perfect Home - aranżacja wnętrz

To my - tak działamy

Krok 1: Projekt

Chcesz urządzić mieszkanie na nowo, zaaranżować wnętrze biura swojej firmy lub budujesz dom marzeń i chciałbyś mu nadać niepowtarzalny klimat? Specjalnie dla Ciebie stworzymy indywidualny projekt aranżacji wnętrz perfekcyjnie dostosowany do Twoich potrzeb. Na podstawie dokumentów projektowych, oględzin wnętrza oraz szczegółowego wywiadu z Klientem stworzymy wizualizację projektu w formie cyfrowej i papierowej. Planując architekturę wnętrza zanim ekipa przystąpi do prac remontowych oszczędzasz nerwy, czas, pieniądze i materiały.

Krok 2: Nadzór nad wykonaniem

Chcesz mieć pewność, że design pomieszczeń będzie taki jak trzeba? Obawiasz się, że nie znajdziesz czasu, aby wiernie oddać założenia projektu? Na podstawie projektu, który stworzymy, krok po kroku dobierzemy materiały, tak, aby projekt znalazł pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Współpracując z ekipą remontową i Klientem zadbamy o stworzenie wymarzonego wnętrza zgodnie z potrzebami i gustami. Nadzór nad aranżacją wnętrz to pewność wiernej realizacji projektu.

Krok 3: Dobór detali

Zależy Ci na tym, aby każdy detal był perfekcyjnie dobrany? Po zakończeniu remontu możemy zadbać, aby każdy element aranżacji wnętrza był zgodny z projektem i Twoim gustem. Niejednokrotnie trudno nam sobie wyobrazić, jak wiele może zyskać wnętrze naszego domu, dzięki odpowiednio dobranym meblom, dodatkom, gadżetom. Tworzą one jego klimat, oddając indywidualny gust i smak Gospodarzy.

Perfect Home
ul. Konopnickiej 21/4
87-100 Toruń
tel. 600 018 676
biuro@perfect-home.pl
www.perfect-home.pl